ÜNİVERSİTE YURDUNDA YAŞAMIŞ KİŞİNİN 10 ÖZELLİĞİ


Çoğunuz hayatınızın belli bir döneminde bir öğrenci yurdunda zaman geçirdiniz, veya geçireceksiniz… Yurt hayatının bir insana neler katacağını anlatan, ilim fışkıran yazımızla sizinleyiz. Esenlikler dileriz…

1- Yalnızlığı içselleştirmiştir.

happy-birthday-to-the-ground
Yurtta 4 kişi aynı odada kalmasına rağmen yalnızdır yurt öğrencisi, mp3 çalarının değerini bilir.

2- Konforun bir lüks olduğunu bilir.

comfort
Biri küvette geçirilen bir saat mi dedi? Ya da koltuk yüzü? Peki ayaklarının halıya değmesi?

3- İnsan sarrafıdır

30RockThumbsUp
Tuvaleti kullanmayı bilmeyen insanlar, farklı farklı siyasi gruplara üye idealist gençleri, abazası, aptalı, akıllısı, entellektüeli, gayi ile bütündür öğrenci yurdu, 4 sene boyunca bu insanları etüd eder. Herkesle geçinmeyi bilir. İsterse geçinmesin…

4- Bir yere ait olmama duygusunu bilir

office-work-funny-animation
Yurda girdiğin anda, memleketinden, ailesinden soyutlanmış, doğal yaşam ortamından kopartılmışsındır. Artık her yerde uyuyabilir, sevişebilir, işeyebilirsin. Bunun getirdiği özgürlük hissi ile saçmalamaya müsaitsindir, taa ki saçma sapan bir part-time işte çalışırken kafayı kırana kadar.

 

5- Koku alma duyusunu kaybetmiştir.

tumblr_mf8xi3u43w1s0if95o1_500
Ayak, ter, küf, yemek kokularına alışabilmek için burnundaki sinirleri evine bırakmıştır.

6- Kaçakçılık konusunda uzmandır.

life-2
Yurda alkol, insan sokma konusunda gayet başarılı taktikler geliştirir. Hatta kız arkadaşını erkek kılığına bile sokabilir. (Jennifer Lawrence ablanın erotik, nude, çıplak, seksi, ımış ımış yenilesi olmadığı bir görsel bulmakta oldukça zorlandık.)

 

7- Sinsidir.

okay-agreeing-approval-smile-Eddie-Murphy-I-Spy-GIF
Oda arkadaşına uygunsuz pozisyonlarda yakalanmamak için olağan üstü taktikleri vardır. Bunun yanında oda arkadaşından bile eşya, yemek vs. saklamasını bilir.

8- Anne Yemeğinin Değerini Bilir.

tumblr_mnfq3qlFo91sppxd3o1_500
Yurtta geçen uzun süreler sonucunda önceden burun kıvırdığı tencerede pişen yemeğin değerini öğrenir, fakat o anne yemeğine, yurda geldiği anda kolektif olarak minnet etmeyi de bilir. Çünkü yurtta geçirdiği günler içinde paketi 5 ay önce açılmış Eti Form ile karın doyurmayı öğrenmiştir.

 

9- Public Seks Konusunda Tecrübelidir.

robin-thicke-miley-cyrus-gif-mtv-vmas-2013
Ortak duş, mutfak, oturma alanlarını sevişme mekanı olarak kullanmada sınır tanımaz. Kimseden çekinmez, paylaşımlara da açıktır. Memesinin, pipisinin boyutu tüm yurt tarafından bilinir. Gizlisi, saklısı yoktur. Periyodları bile arkadaşları tarafından takip edilebilmektedir.  (kafasının ne kadar güzel olduğu ile doğru orantılı)

Yön tuşlarıyla (← →) ceylan gibi sekebilirsin?