Türk Erkeğinin Çıldırtan 5 Asılma(!) Yöntemi

Merhaba sayın seyirciler. Bu yazımızda, yoldan geçen kıza bir takım yollar ile asılan Türk erkeğinin zavallı yöntemlerini araştırdık. Bu araştırmayı yaparken 100 kıza sorduk, en çok bu 5 cevabı aldık. Bu yöntemler ile asıldığınız kızlardan %0.7 oranında geri dönüş alacağınızı düşünüyoruz. Ancak alacağınız geri dönüş kafaya çanta yeme, yol ortasında rezil edilme gibi hareketlerden oluşuyor. Bizden söylemesi.

 

1- Şarkı söyleyerek geçenler:

“Senin avvzını yerim beğğn” diye şarkı söyleyerek geçen erkekten ne hayır bekleyebiliriz? Hayır arkadaşım diyelim ki sesin çok güzel,  ee yani?

 

 

2- Arkandan yürüyüp, poponu beğenip, önüne geçip yüzüne bakanlar:

Arkadaşım, biz farkında değil miyiz sanıyorsun? Oradan bakınca aptala mı benziyoruz? Hayır, hadi diyelim yüzümü de beğendin, ee yani? Sonra? Akşama önce upload, sonra da download he mi?

3- Yanında seninle aynı ritmde yürümeye başlayanlar:

Hayırdır kardeş, Maçka Parkı’nda mı turluyoruz? Bu neyin ritmi? Ne demeye çalışıyorsun?

4- Bodyguard gibi davranmaya başlayanlar:

Whitney Houston muyum lan ben? Öyle olsam da sen bir Kevin Costner değilsin bebişim. Öyle “bağğyana yol verin” demekle olmaz. Hadi bakayım. Kış kış cinler kış kış.

5- Turistmişsiniz gibi davrananlar

Türk’e benzese de benzemese de, Türk erkeği fikfiklemek istediği kadını gördüğü an, onu turiste benzetir. Bunun için Sultanahmet’te filan olmanız da gerekmez. Hayır kaşım kara, gözüm kara, bu neyin hellosu?
drwho-hellothere

Bir komikli, şakalı yazının daha sonuna geldik efenim. Esenlikler diliyoruz. Her nerede asılıyor(!) ve asılınıyorsanız..