Sosyal Medyada En İtici 5 Erkek Tipi


Merhaba, Facebook’ta gizli bir kız grubunun derlediği (sevgiler kızlar) “en itici 5 erkek tipi” başlıklı yazımıza, bu erkeklere ekran başında verdiğimiz tepkileri .gif olarak ekliyoruz. Yapmayın annem bunları, yapmayın evladım, yapmayın çocuğum.

1- Ayna önünde beyaz atletli kaslı fotoğraflılar

Çok güzel kas yapmışsın benim güzel kardeşim. Ama o beyaz atlet neden? Meme uçlarını görmek istemiyoruz ki, kollar bize yetiyor. Bu atletlerin siyahı var mesela, en kötü onları denesen? İşte beyaz atlet gören masum kızın hali:

2- Raybanlı fotoğraflar

Tamam. Anladık. Paran var. Eyvallah. Ama çok kötü durmuş be abim? Hayaller Brad Pitt gerçekler Abdullah..

 

3- Arabanın kaputuna yaslanıp fotoğraf koyanlar

O BMW’nin senin olmadığını hepimiz biliyoruz ve seninle dalga geçiyoruz. Yapma etme. Biz fakir adam da severiz.

4- Arabanın içinde poz kesenler

Arabanı aldığın gün bir heves çektirdiğin o yan koltuktan çekilmiş fotoğraf var ya? İşte o fotoğraf çok kötü. Hayır mesela bunu sana söyleyecek arkadaşın da yok ya, işte bu durum bizi çok üzüyor. Şahtın, şahbaz oldun.

 

5- Jack Daniels, puro ve araba anahtarı fotoğrafı koyanlar

Ya pahalı bir viski koysan neyse diyeceğiz. Puroyu da tütün satan ucuz tütüncüden almışsın zaten. Ayrıca dudakları arasında kalın bir silindir tutan adamın verdiği subliminal mesaja hiç girmek istemiyoruz. Biz bunları yer miyiz? Yemeyiz. Hadi bakayım, kış kış. Doğan görünümlü şahin seni.

 

Bonus: Sosyal medyada fazla aktif erkeğin iticiliği

(Bu başka bir yazının konusu aslında. Ama evet, böyle bir durum var.) Yavrum evladım klozete bıraktığın kakanın fotoğrafını paylaşacak durumdasın, yediğinden içtiğinden, gittiğinden, geldiğinden, bindiğinden, indiğinden, illa ki her ortamda telefonu uzatıp uzatıp çektirdiğin selfiyelerinden gına geldi. Çocukken sana yeterince ilgi göstermediler mi nedir anlamadık ki?

 

Bir yazının daha sonuna geldik efenim. Paylaşın, paylaştırın. Sevgiler.

Yön tuşlarıyla (← →) ceylan gibi sekebilirsin?