Bir insan evladı tarafından yapılması imkansız 5 seks pozisyonu

Öncelikle; aşağıdaki görsellerin hepsinin neden piktogram şekilde gösterildiğini açıklayalım: Çünkü bu pozisyonları yapabilen bir insan evladı yok. Çünkü bu bir kandırmaca. Böyle pozisyon olmaz. Olsa da insanın konsantrasyonu bozulur. Saçmalamayın. Deneyebilirsiniz, ama muhtemelen yapamazsınız. Haydi yaptınız diyelim, daha da iflah olmazsınız. Zaten o ilişkiden de hayır gelmez. Düzenli olarak birbirinizi sakatlayacağınız ilişkiye aşk değil, başka bir şey denir. Haydi bakayım…

1- ¨Kan beynime sıçradı?!¨ pozisyonu

01
Bu pozisyonda kadının beynine kan gitmemesi öngörülmüştür. Bir çeşit erkek intikamı da diyebilirsiniz. Malum onlara genelde pek kan gitmiyor.

2- Kadının intikamı pozisyonu

02
Sevgiliniz sizi aldattı ancak haberiniz olduğunu bilmiyor mu? Penisini kırın. Bu pozisyonla. “Ay yanlışlıkla oldu” dersiniz. Sonuçta Ya sizin ya kara toprağın. Yardırın!

3- Yangın musluğu pozisyonu

03
Yine bir erkek intikamıyla karşınızdayız. Bu pozisyonu öneren erkek arkadaşınıza şüpheyle yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Musluk derken, literally.

4- Bizim yer çekiminden haberimiz yok pozisyonu

04
Sokakta kafasının üstünde dönen dansçı çocuklardan ne eksiğiniz var? Bu pozisyonu tutturabilen bir insan evladının görülmediğine eminiz. Yapsalar kesin bilirdik.

5- O kadın öle durmaz hacıt pozisyonu

05
Arkadaşım, şaka mısınız siz? Biz bunu nasıl yapalım? Bu nasıl bir atletik pozisyondur? Olimpiyatlara mı katılıyoruz, seks mi yapıyoruz? Bırak ya, gidiyorum ben.
Bu yazıdaki tüm bilgi, eğitim amaçlı paylaşılmıştır. Denerken içine düşeceğiniz durumlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Evde mi denersiniz, başka bir yerde mi o da bizi ilgilendirmez.
Dağılabilirsiniz…