Sosyal Medyacının Marka Sayfasında Veremediği 10 Cevap

Evet efenim, bu yazımızda sevdiğimiz sosyal medyacılardan Begüm Seyrek ve Ödül Gökçe’nin de desteğini alarak, bir sosyal medyacının marka sayfasında karşılaştığı durumları ve yazmak için ölüp bittiği ancak yazamadığı cevapları bir araya getirdik. Bize bir rahatlama geldi, inşallah size de gelir. Öperim.

1- Admin bana ulaş

He canım, adminin çünkü hiç işi gücü yok, hiç derdi tasası yok sana ulaşacak. Hayır bir de nasıl ulaşayım kendi hesabımdan mesaj mı atayım? Poke mi edeyim? Bayram fotoğraflarına like da atayım mı?
tumblr_ls5tfav9771qj9rcl

 

2- Kendi adamınıza verdiniz

Tabii biz manyağız çünkü. Bunun için notere biraz yalvarmamız gerekti ama. Hatta yetmedi bir de  noterin adamına verdik o derece.
carlin

 

3- Ödüller ne zaman açıklanacak??? Acil cvp.

Landing page’de koca koca yazıyor, yetmiyor katılım koşullarına da yazıyoruz ayı gibi. Hadi onlara üşendin, iki yorum üstünde bir dangalak daha sormuş lan? Onu oku bari..
Dumb-Chelsea-Handler

 

4- Allah belanızı versin

Sen de haklısın kardeşim. Kesin bi’ bok yemiştir yine bizim marka. Ama neden versin? Onu söyle, çare bulalım dimi? Yok. İletişim bilgisi ver arayalım? O da yok. İlla buradan yazın diyor. Belki sana evrenin sırrını vericez? Ver olm şu numaranı, adamı hasta etme.
tumblr_mwq60hTcq31sqd6mao1_500

 

5- Kampanyacılar hakkında ne yapacaksınız?

Hiçbi’şey yapamıyoruz. Çünkü onlar da insan. Hatta sen yokken onlar vardı.
sorry-about-that

 

6- Bu ürünün fiyatı ne?

Arkadaşım iletide yazıyor. Hayır yani Facebook’u nasıl kullanacağını da biz mi öğretelim?  Neyiz biz sosyal medya akademisi mi?
ReadHunny

 

7- Bot kullanan var admin dikkat et!!!!

Çünkü biz bilmiyoruz dimi? Biz farketmedik çünkü onu hiç. Bu işi de niye yapıyorsak zaten? Bırakalım sen yap.

 

8- Çekilişleri kim yapıyor?

Annen. Çok net. Başkasına güvenemedik.
How-I-met-your-mother-gif-20

 

9- Bir sonraki yarışma ne zaman? Acil cvp lütfen.

Çok acil dimi? N’apıcan, google calender’a mı yazıcan? Valla markaya yeni fikir sunumunu attık, artık ne zaman dönerlerse canım..
2a8cd1b12c0bd7bb86f10bc1292184c3

10- Hediyem gelmedi dolandırıcılar!!!

Adresini yanlış yazdığıdan olabilir mi a benim gerizekalı evladım? Ha? Cevap ver lan it. Apartmanının adını, caddenin adını bile yazamıyorsun, hayatını nasıl idame ettiriyorsun lan sen?

*Pınar Morpınar’dan bonus:

11- Admin cevap ver. Cevap ver. Admin bak 3 dakika oldu hala cevap yok. Cevap ver. Cevap versene. Müşteriyi hiç takmıyorsunuz. ALOOO.

Arkadaşım iki saniye dur be. Bin tane yorum geliyor, bizim de elimiz kolumuz 2 tane yani. Bu neyin acelesi?

tumblr_na28i71XFW1tj4ofio1_400

Yön tuşlarıyla (← →) ceylan gibi sekebilirsin?