Aldatmaya meyilli erkeğin 5 Facebook ayarı


Aldatmaya meyilli erkeği tanımlayabileceğiniz 5 Facebook ayarını sizin için araştırdık. Bu listede gördüklerini minnoş sevgilisinde gözlemleyen kızlar, boynuzu yiyor olabilirsiniz. 

 

1- Arkadaş listesi kapalıdır.

01

Neden kapalıdır? Çünkü orada Ayşe’ler, Fatma’lar, Hatice’ler hatta neticeler vardır da ondan. Siz onları didik didik etmeyin, “o kim canım?”, “bu kim aşkım?” sorularıyla beynini yemeyin diye, o arkadaşlar asla görülmez. Hayır, görülse ne olacak? Tek tek mesaj mı atacağız? Sanki başka yolu yok mu bunun? Var. Lisedeyken erkek arkadaşının telefonuna başka kızdan mesaj atıp konuşturup, sonra da “sen başka kızlarla konuşuyosuuun” diye ayrılan kızlar, şimdi erkek arkadaşlarının Facebook profilini kızlara eklettiriyor. Aferin tatlı qıs..

 

2- Çok fazla ileti, fotoğraf vb. paylaşmaz.

02
Niye paylaşmaz? Çünkü hemen like’lar, yorumlar gelir. Hele o Seda denilen kız yok mu, o kesin yorum yapar. Bilgisayar başında F5 mi yapıyor nedir, 3 saniyede nasıl like basıyorsun insafsız!

3- Etiketlendiği fotoğraflar gizlidir.

03
Niye gizli? Çünkü Hatice, kendi profilinde onu da tagleyip check-in olursa, diğer ekmekler kaçmasın. Aman kaçmasın canım aman. Eppekler kaçtığında yaşanan dramı izlediniz. Kanal Göğ haber, İstanbul.

4- Kimseye yorum yazmaz, like vermez.

04
Sanki hayalet ayol. Neden? Çünkü aldatacak erkek özelden yürür. “Kara basma iz olur.” mottosu ile büyümüştür. Bu sosyal medya hayaletlerini gördüğünüz an kaçınız.

5- Mesaj kutusu hep boştur.

you-have-got-to-be-kidding-me-bp
En korkulması gereken budur. O kutu neden hep boş arkadaşım? Kimse yazmıyor mu sana? Ne biçim insansın sen? Enişten, kuzenin de mi yazmıyor? Camide mi buldular seni, hayırdır? KİMİ KANDIRIYORSUN?
Yön tuşlarıyla (← →) ceylan gibi sekebilirsin?